Studio Makijażu & Stylu

Nowy rok = nowe postanowienia czy złudzenia ?

Która z Was pomyślała wczoraj o tym, że „od jutra” wszystko się zmieni? W myślach zaplanowałaś już remont łazienki, dodatkowe lekcje francuskiego dla swoich dzieciaków, wykupiłaś karnet na squasha dla swojego męża, a sobie… jedyne co, to odłożyłaś na półkę kilka książek do przeczytania na ten rok.
Brzmi znajomo?
Kolejny rok pominiesz siebie w swoich planach?
A może ten rok chciałabyś by był nareszcie bardziej dla Ciebie? …
W gonitwie bycia mamą, żoną lub po prostu pełnoetatowym pracownikiem, na drugi plan schodzi tak bardzo ważne „nasze samopoczucie”. Po mistrzowsku dbamy o potrzeby innych, dopieszczamy sprawy domowe, precyzyjnie organizujemy życie rodzinne, w towarzystwie przyjaciół brylujemy radością, a w sercach często „wałkujemy” trudne sprawy, smutki, pozwalając sobie znów na bycie na tzw. „ostatnim miejscu”.
Chciałabym w tym roku pomóc Ci dostrzec Twoje własne uczucia i nauczyć Cię jak siebie traktować po mistrzowsku, tak jak Ty traktujesz innych. Pierwszym krokiem jest to, że już czytasz ten post, który jest pierwszym z cyklu wyzwania „ …”(tytuł chcę skonsultować z Wami). I już dziś stawiam zarówno przed sobą! i Tobą zadanie:
Codziennie do lustra powiedz choćby raz „dzień dobry księżniczko” i zastanów się konkretnie co możesz dla TEJ księżniczki zrobić. Wielkim sukcesem będzie, jeśli zaplanujesz swój czas „na siebie”. Najpierw zacznij od 20 minut dziennie – do tego celu załóż dziennik w jakim każdego dnia zapiszesz to, co dla siebie zrobiłaś i ile zajęło Ci to czasu, potem będziemy to systematycznie zwiększać. Ja już założyłam swój i systematycznie będę Ci pokazywać to, co w nim zapisałam.
Prawda, że brzmi nieźle? Pomyśl o satysfakcji jaka czeka Cię gdy Nowa Ty, będzie tą prawdziwą Ty! Tą, która dawniej spotykała się z koleżankami, chodziła do kina i dbała o czas, ten tylko dla siebie.
Ile razy Twoim tłumaczeniem było:
1. Nie mam czasu…
2. To nie dla mnie…
3. To nic nie da…
4. Po co mi to …
A teraz odpowiedzi:
1. … dlaczego jak już się gdzieś umówisz to da się ten czas wygospodarować?
2. … zasługujesz na wszystko co najlepsze więc marne wytłumaczenie 
3. … a może jednak warto spróbować?
4. … bo po prostu jesteś tego warta!
Proponuję Ci odrobinę „czasu dla siebie” a właściwie „dla nas” ???? abyś poczuła się na co dzień piękna i zadbana, byś poczuła, że ten rok rzeczywiście możesz zacząć inaczej niż zwykle, ja zacznę ten rok z Tobą, bez powielania wymówek, że zacznę od jutra, zacznijmy już teraz. Od dziś systematycznie otrzymasz wskazówki dotyczące sposobów budowania swojego wizerunku, odnośnie kolorów, akcesoriów do makijażu, technik wykonywania makijaży i jeszcze więcej.
Dziękuję, że jesteś w moim „kolorowym świecie” i życzę Tobie i sobie, aby każdy dzień 2019 roku obfitował w wiele radosnych dla Ciebie chwil i we wspaniałe samopoczucie 
Czy Ty też, tak jak ja uważasz, że rok 2019 pod hasłem „ROK DLA MNIE” jest fajnym pomysłem? A może masz inny pomysł na tegoroczne hasło??? Koniecznie podziel się nim w komentarzu, liczę na Waszą pomoc i kreatywność, bo ostateczne hasło będzie takie jakie zostanie poparte przez większość z Was  udostępnij link do tego wpisu jak masz ochotę lub  zostaw  komentarz, chciałabym wiedzieć kto wchodzi ze mną w Nowy Rok. Zobaczysz, że się opłaca, dużo niespodzianek dla Ciebie szykuję w tym roku 
Chcesz umówić się na wizytę, napisać, zadzwonić, zapytać? Działaj! ????
e – mail: studio@joannadejneka.pl
tel. 515-774-535
pełna oferta na stronie: www.joannadejneka.pl

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with