Studio Makijażu & Stylu

WARSZTATY makijażu dla początkujących – Sosnowiec 7 luty 2019

Zapraszam Cię serdecznie do mojego studia na pierwsze w tym roku grupowe warsztaty makijażu z nauką od podstaw, które odbędą się w dniu 07.02.2019 r. w godz. 16.00 – 20.00 ????????????
➡ Jeśli chcesz przyjrzeć się jak krok po kroku powstaje profesjonalny makijaż oraz zadać pytania, które nieraz przychodzą Ci do głowy stojąc przed ścianą kolorowych kosmetyków w perfumerii – serdecznie zapraszam!
Z przyjemnością podzielę się moją wiedzą na temat produktów, oraz nauczę Cię w jaki sposób możesz samodzielnie wykonać sobie dzienny, atrakcyjny makijaż przy użyciu podstawowych pędzli i kosmetyków.
➡ Warsztaty te, to również niebanalny pomysł na przyjemny i pożyteczny sposób spędzenia czasu z przyjaciółka, siostrą, mamą 🙂 Chcę zaprezentować Ci makijaż klasyczny, „lekki”, biznesowy wykonywany na modelce.
PROGRAM powyższych warsztatów zawiera:
1. Przedstawienie i omówienie podstawowych produktów i akcesoriów do wykonania dziennego makijażu.
2. Wykonanie i pokaz makijażu na modelce.
3. Omówienie technik rozcierania cieni, oraz aplikacji produktów do twarzy.
4. Wykonanie przez każdą z uczestniczek makijażu na sobie (możesz liczyć w pełni na moje wsparcie i konsultacje w trakcie nauki)
5. Podsumowanie warsztatów.
DO DYSPOZYCJI:
1. Kawa/herbata/sok/woda
2. Słodki poczęstunek
3. Swobodny dostęp do wszystkich kosmetyków, pędzli, akcesoriów będących w moim studio, którymi wykonasz swój makijaż.
INWESTYCJA: 160,00 zł/osoba
ILOŚĆ MIEJSC mocno ograniczona – 4 osoby, abym dla każdej z Was miała czas i mogła w pełni udzielać Wam wsparcia podczas Waszej nauki.
ZAPISY:
Zagwarantuj sobie miejsce i działaj szybko – wyślij wiadomość na facebooku, lub napisz na mail : studio@joannadejneka.pl . Czekaj na potwierdzenie rezerwacji miejsca. Po potwierdzeniu, otrzymasz dane do wpłaty zadatku w wysokości 40 zł (zadatek gwarantujący miejsce na warsztatach jest płatny do 3 dni od dnia rezerwacji)
Masz pytania, zadzwoń: 515 774535, napisz: studio@joannadejneka.pl
Do zobaczenia 🙂

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with