Studio Makijażu & Stylu

Piękna skóra to piękna TY

My kobiety „tak mamy” ????, że chcemy wyglądać pięknie każdego dnia… ale czy dbamy o to piękno tak systematycznie?
Podstawą utrzymania skóry twarzy w bardzo dobrej kondycji jest odpowiednie oczyszczanie i NAWILŻANIE !
Niestety dużo zewnętrznych czynników źle wpływa na naszą skórę (np. klimatyzowane pomieszczenie, niskie temperatury, detergenty zawarte w mydłach do mycia buzi a nawet zbyt gorąca i twarda woda – która naprawdę wysusza naszą skórę).
Odpowiednio dobrane kremy i olejki nawilżające do twarzy – mają za zadanie zatrzymać w skórze wilgoć, odżywić ją i sprawić by makijaż wyglądał lepiej i utrzymywał się dłużej.
Poza tym „obowiązkiem” może to być dla nas również duża przyjemność np. wspólny wieczór z maseczkami (z córcią, z przyjaciółką) <3 ja również szykuję dla Was warsztaty w tym temacie ale o tym już wkrótce ????
A tymczasem: Spróbuj codziennie odpowiednio nawilżyć swoją skórę, zasięgnąć fachowej porady dotyczącej Twojego stanu i rodzaju skóry, zastosować właściwą pielęgnację i pić dużą ilość wody a zobaczysz, jak duże efekty można osiągnąć przy naprawdę niewielkich nakładach pracy… bo piękna skóra to piękna TY ????
………………………………………….
O tym pamiętaj: Końcowy efekt makijażu zależy w głównej mierze od stanu Twojej skóry, jej stopnia nawilżenia i odżywienia.

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with