Studio Makijażu & Stylu

Pędzle

Co za różnica jaki pędzel? Ogromna! ????
To z jakich materiałów pędzel jest wykonany ma istotny wpływ na: wygląd makijażu, łatwość użytkowania, trwałość pędzla. Przede wszystkim pędzle niezależnie od rodzaju włosia powinny być delikatne i miękkie – dzięki temu nie podrażnią nawet najbardziej wrażliwej skóry. Pozwolą na precyzyjne wykonanie makijażu, ułatwią aplikację produktów a makijaż będzie po prostu ładny, delikatny a po etapie nauki, również szybszy ????
Do wykonania podstawowego makijażu potrzebujemy około 8 sztuk pędzli więc namawiam Was do rozplanowania w czasie i zakupu pędzli lepszej jakości. Kupując pędzel poradźmy się konsultantki, ponieważ wielkość twarzy, oczu, ust – ma duże znaczenie przy wyborze wielkości pędzli.
???? Najważniejsza z moich WSKAZÓWEK to:
produkty suche (np. puder, cienie, bronzer i rozświetlacz prasowany) aplikuj pędzlami z włosia naturalnego, natomiast produkty mokre lub tłuste (np. korektor, pomadka) pędzlami z włosia sztucznego.
Uwaga!
Nie zapominajcie o systematycznym myciu i dezynfekcji pędzli których używacie na co dzień – najlepiej raz na tydzień, w ciepłej wodzie przy użyciu preparatów do tego przeznaczonych. Suszymy je w pozycji leżącej, żeby nadmiar wody został usunięty. Takie zadbane pędzle posłużą nam bardzo długo ????

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with