Studio Makijażu & Stylu

Bronzery

Przedstawiam kolejne moje ulubione produkty do makijażu którymi są produkty do modelowania twarzy: bronzery, podkłady, kredki, pudry modelujące ⭐️⭐️⭐️ Tych produktów w ofercie sklepów znajdziecie obecnie bardzo dużo. Sęk w tym by umieć wybrać odpowiedni dla siebie.
Na zdjęciu widzicie m.in podkłady z firmy Smashbox, oraz bronzery w palecie do modelowania „na mokro” marki Anastasia Beverly Hills. Produkty te są najczęściej konsystencji kremowej, płynnej i gęstej.
Bronzer to jeden z kilku sposobów, żeby nasza cera wyglądała zdrowo a rysy twarzy zostały ładnie podkreślone. Niestety przez nieumiejętne zastosowanie można również „zrobić sobie krzywdę” w swoim makijażu. Najczęstszym błędem w dobraniu bronzera jest niewłaściwy odcień i intensywność barwy.
????Wskazówką moją dla Was jest fakt, że bronzer „prasowany” jest dużo prostszy w użyciu niż bronzer „mokry”. Użycie bronzera do konturowania twarzy potrzebuje także dodatkowej wiedzy, ponieważ każdy „kształt” twarzy wymaga nałożenia go w innym miejscu. Jeżeli posiadamy już takie informacje zachęcam do używania bronzera, ponieważ daje nam piękny efekt przy całym makijażu.
????Skorzystaj ze wskazówek na karteczkach jakie są dołączone do wielu produktów i spróbuj zgodnie z ich wytycznymi nałożyć bronzer. Jeśli jednak nie okaże się to takie proste, zapraszam Cię serdecznie na moje lekcje makijażu od podstaw na których dowiesz się jaki odcień bronzera jest dla Ciebie i w których miejscach powinnaś go nałożyć. Przekonasz się „na sobie” jaką zmianę można uzyskać dzięki jego zastosowaniu ????

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with