Studio Makijażu & Stylu

Indywidualne lekcje makijażu – zapraszam :)

???? Indywidualne lekcje makijażu!
Dlaczego chcę je wykonywać? Ponieważ tak ja Ty jestem kobietą i wiem jak dobrze czujemy się wiedząc, że wyglądamy dobrze.
Pewność w przekonaniu co do racji takich lekcji potwierdza fakt , że dostaję od Was piękne podziękowania po wykonanych lekcjach i jestem bardzo dumna jak spotykam się po pewnym czasie z niektórymi z Was i widzę jak wiele zmieniło się w Waszym wyglądzie i cieszę się, że pielęgnujecie zdobyte umiejętności.
I co ważne piszę o tym również dlatego, ponieważ nie raz słyszałam „ja nie mam czasu na takie malowanie” a przez te lekcje chcę pokazać Tobie, że nie potrzeba mieć „nie wiadomo” ile czasu, żeby wykonać ładny, subtelny makijaż. I Wasze zaskoczenie po skończonym makijażu jest tak duże, że tak niewiele czasu „to” zajęło, że wiem jakie to dla Was ważne.
Indywidualne lekcje makijażu pomogą stworzyć Ci listę kosmetyków dobranych do Twoich potrzeb, które są potrzebne i wystarczające do wykonania makijażu, wiedzę na temat właściwego ich użycia, przeglądniemy Twoją kosmetyczkę, porozmawiamy na temat akcesoriów ułatwiających „szybkie” wykonanie makijażu i wyjdziesz w pełnym makijażu wykonanym z moją wiedzą na moich kosmetykach – czas trwania 3 h.
Skoro słyszę niejednokrotnie „dlaczego tak późno się zdecydowałam” to z czystym sumieniem chcę zaprosić a wręcz namówić ???? Cię do skorzystania z mojej oferty na indywidualną lekcję makijażu, ponieważ wiem jak dużo zyskacie w codziennym pięknym wyglądzie ????
Nie czekaj… umów się już dziś ????

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with