Studio Makijażu & Stylu

Podkłady

Piszę o podkładach ponieważ… „dobry” podkład potrafi być doskonałą bazą pod cały makijaż ale również dlatego, że z rozmów z „Wami” ???? wynika, że zakup podkładu jest dla Was niełatwym zadaniem ????
Dobry podkład: pielęgnuje cerę, pięknie podkreśli rysy twarzy, ukryje niedoskonałości, piegi, przebarwienia, doda blasku a twarz nabierze jednolitego koloru.
Najważniejsze, żebyście wiedziały, że podkład to nie tylko „kolor” ale kosmetyk, który utrzyma skórę w doskonałej kondycji, który nie wysuszy jej zbyt mocno, nie przetłuści, nie będzie powodował zaczerwienień itd. W końcu to kosmetyk, który tak jak krem pozostaje na naszej buzi przez cały dzień a więc powinien działać tak jak nasza skóra potrzebuje (dlatego również wiele podkładów posiada właściwości lecznicze).
Przy wyborze podkładu powinnyście dobrać go do typu cery, odcienia karnacji a także oczekiwanego efektu np. rozświetlenia, zmatowienia itd.
Moja rada: Nie jest dobrym pomysłem zapytanie koleżanki jakiego podkładu używa, ponieważ każdy rodzaj skóry ma indywidualne potrzeby … lepiej zapytaj konsultanta w perfumerii, który ma odpowiednie kompetencje, żeby pomóc w wyborze z którego będziesz zadowolona.
Uwaga! Jeśli chciałabyś przetestować kilka podkładów na swojej buzi i wybrać ten odpowiedni dla Ciebie, zapraszam na indywidualną lekcję makijażu, dzięki której dobierzemy podkład dla potrzeb Twojej skóry a przy okazji dowiesz się jak go nałożyć oraz w jakiej kolejności wykonać na nim makijaż ????

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with