Studio Makijażu & Stylu

Mistrzostwa Makijażu 2019 Make-up Talent Show by Olaf Tabaczyński

Mistrzostwa Makijażu 2019 Make-up Talent Show by Olaf Tabaczyński odbyły się w ostatnią sobotę ❤️???? Dziękuję z całego serca za słowa otuchy przed tym finałem i za przytulasy po wszystkim. Dziękuję tym, którym chciało się wpaść i mi kibicować (chociaż ponoć byłam, aż tak skupiona, że wielu z Was nawet nie widziałam ????‍♀️) – jesteście Wielcy! ????
Zdjęcia, które widzicie są BEZ obróbki – wymóg konkursowy !
To było naprawdę wyzwanie w tym roku aby wziąć udział w tym konkursie, ponieważ wiele było na drodze przeszkód losowych i nie tylko, nie podałam się jednak. Dobrze się przygotowałam i zrealizowaliśmy sesję, która doprowadziła do znalezienia się w gronie 25ciu finalistów Mistrzostw. Jestem dumna z tej pracy, oraz pracy mojej ukochanej załogi bez której nie mogłabym się obyć:
Modelka: Anna Stowska
Foto : https://www.facebook.com/dariuszgolik.fotografia/
Włosy: Marta Socha
Stylizacja i dodatki: Aleksandra Nowak
Dziękuję całemu jury @https://www.facebook.com/MAKEUP.TALENT.SHOW.byOlafTabaczynski/ ❤️ za możliwość udziału w Mistrzostwach ❤️
Na samym podium już nie stanęłam, ale sam udział w finale dla mnie to jak wygrana, a ponadto super było poznać wiele uczestniczek nareszcie twarzą w twarz a nie tylko z fb czy instagrama 😉 ????????
Tymczasem cisnę i rozwijam się dalej ze zdwojoną siłą i motywacją ????????

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with