Studio Makijażu & Stylu

Kilka słów z nowym rokiem …

Nowy rok rozpoczęłam intensywnie od makijaży na firmowe spotkania i studniówki. Czy to więc wróży, gorący okres pracy cały rok? Mam nadzieję, że tak ponieważ praca z Wami jest nieocenionym źródłem inspiracji, radości z tego co wykonuję, uskrzydla mnie i dodaje masę energii <3 .
Miniony rok przyniósł wiele satysfakcji, ale był również ciężką walką ze swoimi słabościami i wychodzeniem wielokrotnym ze strefy komfortu. Wiele rzeczy zrealizowałam na poziomie wyższym niż zakładany, ale i niektóre nie powiodły się – choć lekcje wyciągnięte z tych wydarzeń stały się przepustką do planowania rzeczy jeszcze większych.
Każdy z nas wie, że praca to nie tylko cukierkowe dni, że czasem daje nam w kość, a piszę o tym, bo w dobie idealnego życia jakie obserwuję w mediach społecznościowych, mam czasem wrażenie że z kim innym spotykam się w pracy a inni ludzie istnieją na facebooku czy insta.
(Czy ktoś z Was też ma podobną refleksję ? ????)
Chciałabym podziękować Wszystkim, którzy jesteście ze mną od początku i tym co dołączyli niedawno, bo spodobała Wam się moja praca. Pragnę podziękować każdej z Was, dla której spotkania ze mną okazały się czymś większym niż tylko makijażem… Tak, pamiętam wiele z waszych historii ❤️. Cieszy mnie, gdy mówicie o tym, jak praca nad wizerunkiem otworzyła Wam nowe drzwi do poznania siebie, sprawiła, że czujecie się lepiej ze swoim wizerunkiem i potraficie cieszyć się swoją zmianą.
A ja słucham Was uważnie i na nowy rok zaplanowałam usługi, które będą Was wspierać jeszcze mocniej <3 zobaczcie m. in. :
Szkolenia wizerunkowe z elementami zagadnień psychologicznych, nowe warsztaty tematyczne dla początkujących wizażystów, usługa analizy kolorystycznej (dobór odpowiedniej kolorystyki do makijażu i ubrań), nowa usługa Style Coachingu, zaawansowane metamorfozy.
Podoba Ci się szczególnie któraś z nich ? napisz proszę w komentarzu 🙂
A na koniec najważniejsze:
Pragnę podziękować Ci za szczerość, otwartość, zaufanie i zaangażowanie. Dziękuję za każdą wiadomość, telefon, każdy pomysł, za wiele rozmów, które odmieniły moje spojrzenie na niektóre z usług, wspólny czas w studio i życzę Ci przede wszystkim dużo zdrowia, ono sprawi, że będziesz mieć siły by realizować każde ze swoich marzeń. Dużo radości w odkrywaniu siebie, odwagi w eksperymentowaniu ze swoim wizerunkiem i życiem, satysfakcji której smak zaznasz, właśnie wtedy gdy wybierzesz odwagę <3
Z miłością i życzliwością dla Ciebie, oraz dla Wszystkich osób towarzyszących mi w działaniach zawodowych w minionym roku !
❤️❤️❤️
Asia

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with