Pomogę Ci odkryć swój własny klucz kolorystyczny!

Poznasz kolory, które są częścią Ciebie! Nauczysz się jak je wykorzystywać w makijażu i stylizacji ubrań. 

Dzięki temu podkreślisz swój indywidualny styl z efektem wow!

Zapraszam Cię do mojego świata kolorów

ANALIZA KOLORYSTYCZNA
w systemie 12 typów urody

„Analiza to jakaś magia, otworzyła mi oczy i sprawiła, że nigdy więcej już nie mam ochoty na kolory, przez które czuje się smutna a moja twarz wygląda szaro”

ANNA S.

   „Pani Asiu, do tej pory większość wizażystek wciskała mi brązy do makijażu oka. Nigdy nie czułam się w nich dobrze. Sądziłam jednak, że skoro się na tym nie znam, to pewnie tak ma być i już. Jaką ja ulgę poczułam, gdy już na początku spotkania Pani mi powiedziała, że z pewnością do mojej urody korzystniej byłoby na powieki dodać kolor”  

KARINA G.

OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

To opcja dla CIEBIE, dzięki której:

> Nareszcie poznasz kolory, które są częścią CIEBIE !

>  Nauczysz się jak je wykorzystywać w makijażu i stylizacji ubrań.

> z Twojej szafy migiem wyeliminujesz niepasujące kolory 

>  Pozbędziesz się chaosu i dotychczasowych wątpliwości z wyborem odcieni

>  Zaoszczędzisz dużo pieniędzy na nietrafione ubrania i kosmetyki, które dobrze wyglądają tylko w sklepie nie na Tobie… tak, wiem o czym mówię 😉 –  przerabiałam to.

>  Nareszcie zakupy będą przyjemne, bo trafione.

> Nareszcie wybierzesz właściwy kolor oprawek okularowych czy biżuterii 

>  Daję Ci konkretne narzędzia – Zyskasz swój SPERSONALIZOWANY WACHLARZ KOLORYSTYCZNY. 

Od teraz możesz go zabierać wszędzie ze sobą, na każde zakupy!

Uwaga! po analizie sypią się komplementy od przyjaciół i współpracowników.

>  Zyskujesz nowy wizerunek, bo wiedząc jakie kolory Ci pasują, każdego dnia kreujesz siebie z efektem 'wow’

>  Wzbudzasz radość ubraniem i makijażem, poprawiasz swój nastrój, ale i skuteczność zawodową.

>  Czując się ze sobą dobrze, osiągasz więcej i szybciej

>  Świadomie wybierasz odcienie produktów do makijażu i uczysz się je ze sobą łączyć 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Kto może skorzystać z usługi?

Każdy, kto marzy o zmianie wizerunku.

KOBIETY I MĘŻCZYŹNI. Usługa jest skierowana dla kobiet i mężczyzn, chcących wyglądać doskonale i stylowo w każdej ważnej dla siebie sytuacji. Dla tych które/rzy cenią sobie estetykę, a ubranie i makijaż traktują jako rekwizyty do osiągania celów.  Dla osób, które występują publicznie i przed kamerą. Dla każdego kto marzy by nareszcie wyglądać spójnie, promiennie i z charakterem.

PANNY MŁODE – wybór idealnej bieli do sukni ślubnej to naprawdę ważna sprawa. Sprawdzisz czego szukać i wyeliminujesz rozczarowania.

Jak długo trwa spotkanie?

 od 3 h – 4 h

Ile kosztuje usługa pełnej analizy kolorystycznej?

CENA USŁUGI: 480 zł *

Cena zawiera:

przeprowadzenie pełnej analizy + spersonalizowany wachlarz kolorystyczny 

* od 31.03.2023 – cena 570 zł

inwestujesz raz, korzystasz stale.

Spersonalizowany wachlarz kolorystyczny  – 120 zł **

** wachlarz możesz zakupić w dowolnym momencie od momentu ukończenia analizy ( Analiza bez przedpłaty za wachlarzyk – 360 zł). Po wyborze numeracji odcieni, zapisuję je i gdy jesteś gotowa/y zlecam jego złożenie dla Ciebie. W rezultacie otrzymujesz swój egzemplarz w wysłanej bezpośrednio do Ciebie przesyłce.

Co zawiera usługa i jak przebiega ?

1. WYWIAD – rozmowa 

2. ANALIZA Twoich zdjęć (jeśli masz ochotę zachęcam przygotować kilka do przeglądu zawierających kolory włosów, ulubione i nieulubione ubrania) 

3. Wykonujemy TEST KOLORYSTYCZNY  (wersja pdf)

4. Analizujemy wyniki

5. Przystępujemy do ANALIZY RAMAMI kolorystycznymi i KUPONAMI

6. WYBIERAMY KOLORY DO WACHALRZA  (w ofercie mam 800 odcienie kuponów) Jest to świetny czas na naukę przez Ciebie „oglądania” kolorów i naukę „ich czucia” . 

7. Kiedy coś mi „zgrzyta” w obecnym wizerunku z podtypem kolorystycznym, dajemy sobie jeszcze chwilę na WZORNIK kolorów włosów.

8. Te 7 punktów daje nam wyniki, które analizujemy, podsumowujemy a finalnie wybieramy i zapisujemy numerację kolorów WYBRANYCH DO TWOJEJ OSOBISTEJ PALETY !

9. Zamawiam wachlarzyk ( o ile wybrałaś usługę z tą opcją)

Jak mam się przygotować na wizytę ?

 *    przyjdź bez makijażu lub ostatecznie z minimalnym retuszem skóry (dopuszczalny lekki korektor lub krem bb)

*    ubranie powinno być jasne, zbliżone do bieli lub odcienia skóry. W przypadku kobiet – warto ubrać rzecz z głębszym dekoltem, który daje swobodę dopasowania odcieni do większego obszaru widocznej skóry. W przypadku mężczyzn – zachęcam koszulę na guziki bądź polówkę lub tshirt z tzw. dekoltem w „serek”. 

*    warto prześledzić przed analizą swoje zdjęcia z ubiegłych lat. Te na których widoczne są kolory włosów i ubrania, które uwielbiasz, albo wręcz przeciwnie – takie w których czujesz/czułeś się bardzo niekorzystnie. Zapisz je w telefonie a także zrób zdj szafy, czyli tych kolorów, które na obecną chwilę dominują w Twojej szafie. 

"PRACUJ PROFESJONALNIE Z KOLOREM"

OFERTA SZKOLENIOWA DLA PROFESJONALISTÓW

* wizażystów * stylistów *
konsultantów odzieżowych i kosmetycznych

Poznaj swoją indywidualną PALETĘ BARW I NAUCZ TEGO INNYCH ! WYKORZYSTUJ WIEDZĘ W SWOJEJ PRACY, BY PODNIEŚĆ JAKOŚĆ OFEROWANYCH PRZEZ CIEBIE USŁUG !

                                            wyróżnij się wiedzą!

Sprawdź, które kolory sprawiają, że czujesz się czasem tak fenomenalnie? – bo prawda, że czasem tak czujesz? Nie wiesz jednak skąd? Co za to odpowiada? Co więcej! Jak robić to częściej a potem nawet każdego dnia??

W makijażu duża część wizażystek/ów skupia się najmocniej na technicznych aspektach wizażu. Mniejszą wagę przywiązuje się do przedstawienia teorii wyjaśniającej logiczność używania barw. Jest to bowiem część, w której nieco gorzej idzie nam z pozyskaniem wiedzy,  ponieważ o ile w technikach są pewne schematy i zasady, o tyle pojęcia koloru i kompozycji kolorystycznej niestety nie da się wykuć na pamięć, za to trzeba zacząć je trenować. Nie jest to część łatwa, na początku nawet jedynie intuicyjna i poznawana na zasadach „prób i błędów”.

DOBRA WIADOMOŚĆ jednak jest taka, że NAUKĘ KOLORU można WYTRENOWAĆ !

CZAS i DOŚWIADCZENIE – to dwa główne warunki, dzięki którym nauka używania kolorów pójdzie Ci sprawnie i świadomie. Wyostrzysz swoje zmysły na postrzeganie i analizowanie kolorów.

Nauka koloru, przebiega dokładnie w ten sam sposób, co np. trening fizyczny Zaczynamy od podstaw, czyli poznajemy schemat treningu, potem najczęściej czytamy coś na ten temat, zgłębiamy teorię. Kolejno poznajemy ćwiczenia i dopiero zaczynamy  wykonywać je po raz pierwszy. Czujemy, że jest nam trudno, ale widzimy co się dzieje z naszym ciałem i wyciągamy pierwsze wnioski. Mija pierwsza, druga, trzecia próba do wykonania 20 minutowego treningu cardio bez przerwy i w końcu nam się udaje. Zaczynamy „czuć barwy” Analogicznie, naukę kolorów zaczynamy od treningu obserwacji kolorów, które inspirują nas w otoczeniu. Mogą to być obrazy malarskie, grafiki, magazyny, architektura, ludzie, tekstylia itd. W pierwszym momencie to wszystko wydawać nam się może trudne, dopiero każdy kolejny etap OBSERWACJI sprawia, że zaczynamy „CZUĆ” kolor. Dostrzegamy kompozycje, które wydają nam się piękne, sądzimy, że są spójne, harmonijne. Jednym słowem „czujemy” , że w jakiś sposób się łączą, choć na pozór część z nich wydaje nam się kontrastowa czy przeciwstawna. Poczujemy również i takie zestawienia w których „coś nam nie gra”, że kolory i wzory względem siebie „zgrzytają”, są jakby niepasujące.

Co za to odpowiada?

Dlaczego niektóre makijaże nam się podobają mniej a inne bardziej?

Dlaczego czujemy, że jest „coś nie tak” choć na pozór wszystko technicznie w nich wygląda dobrze ? np. Widzimy, że usta mają piękny kolor i obrysowany precyzyjnie kształt. Oko, ma ładne wyblendowane cienie a my jednak patrząc na zdjęcie, widzimy, że choć wszystkie elementy są poprawne, nie tworzą spójnej całości z urodą Klientki.

JAK to rozpoznać? Jak nauczyć się dopasowania kolorystycznego do KLIENTKI?

JAK sprawić byś poczuła się pewniej w tworzeniu projektów makijaży?

A co zrobić gdy Klientka ma poważnie przebarwienia, siniaki, blizny ?

Do czego służą TONERY KOLORYSTYCZNE ? czym jest pojęcie NEUTRALIZACJI  KOLORU i jak go zastosować w praktyce ?

ZAPRASZAM CIĘ NA JEDYNE TAKIE SZKOLENIE!

CO ZYSKASZ ?

  • nareszcie POCZUJESZ SIĘ PEWNIEJ w swoich makijażach!

Twoje usługi zaczną mieć nowy wymiar!

  • Osiągniesz NOWĄ JAKOŚĆ  i jeszcze większe zadowolenie KLIENTEK.

  • ZACZNIESZ ZARABIAĆ ZADOWALAJĄCE SUMY, ponieważ nauka koloru sprawi, że zdobędziesz rzeszę NOWYCH KLIENTEK!

  • Nie musisz uczyć się nowych pokrewnych dziedzin, by utrzymać się z makijażu, SKUP SIĘ NA JAKOŚCI USŁUG, a Klientki same będą o Tobie mówić.