Szanowne Panie
To nie była łatwa decyzja … 😥, do wczoraj biłam się z myślami, zresztą nie tylko ja a wiele wizażystek i osób w mojej branży.
#zostańwdomu #coronavirus.
Niestety uważam, że w obecnej sytuacji nie mogę podjąć rozsądniejszej decyzji. Świadomie rezygnuję z wykonywania wszystkich usług u siebie do czasu, gdy sytuacja nie ulegnie poprawie i bezpiecznie będziemy mogli wrócić do swoich zajęć. Przepraszam Was za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość – otóż jak wiecie usługi makijażu i podobne (szkolenia, lekcje, kursy) odbywają się w bardzo bliskim kontakcie. Zalecenia PPIS mówią wyraźnie iż dla pozyskania bezpieczeństwa, powinniśmy zapewnić należytą odległość między Klientem a osobą wykonującą usługą (odstęp 2 metry). Nie jestem w stanie spełnić tego wymogu, same rozumiecie…. Zwyczajnie tych usług nie da się wykonywać inaczej jak tylko z bardzo bliska. I chcę Wam tylko powiedzieć, że naprawdę głęboko wierzę w to, że gdy każda/każdy z nas zachowa się odpowiedzialnie i podejmie wszelkie środki ostrożności by chronić zdrowe swoje i najbliższych, sytuacja się szybko poprawi i że nie będziecie miały mi tego za złe.
❗️Wszystkie makijaże próbne ślubne wykonamy najszybciej jak już to będzie możliwie ( proszę PM o kontakty na priv)
❗️ Wszystkie lekcje makijażu zaplanowane na ten i kolejny tydzień, również zostaną przeniesione na nowe terminy, czyli na kwiecień – o ile sytuacja już na to pozwoli.
(uwaga – mam błąd w numerze tel. do Pani Magdaleny W. z terminu 19.03 godz.10.30 – tutaj koniecznie proszę Panią o kontakt, bo z mojej strony okazał się niemożliwy )
❗️ W szkole moje zajęcia również zostały odroczone do czasu bezpiecznego powrotu do możliwości ich organizacji.

Natomiast muszę Wam się przyznać, że nie potrafiłam do Was pisać wcześniej … mój kocioł w głowie był tak ogromny, że ciężko mi było zebrać myśli… dziś gdy „poukładałam” sobie wszystko, naszykowałam konkretny plan na najbliższy czas (z planami czuję się zawsze stabilniej, więc robię je średnio raz w tygodniu), gdy poprzytulałam się z mężem w nadzwyczajnym aż dziwnym spokoju i gdy spędzamy cudowny czas z córką w domu, czuję się już lepiej, jakoś spokojniej… Czuję, że ten czas wykorzystam na te rzeczy, które wciąż były w tle i brakowało mi na nie wiecznie czasu. Mało tego, zaprojektowałam w planach coś, co nie pozostawi Was na te dni samym sobie . Jeśli więc już jakiś czas myślałaś o tym by rozpocząć pod moim okiem naukę makijażu, bądź tu ze mną i śledź dalsze wpisy, dam Ci coś co umożliwi Ci to teraz gdy masz więcej czasu na to by się uczyć i zrobić coś dla siebie .
Ściskam Was mocno, życzę mnóstwo zdrowia i jak najbardziej jestem dla Was tutaj Napiszcie jak u Was? zdjęcie wrzućcie – co robicie? Jak spędzicie czas ?? bardzo jestem ciekawa a odnośnie usług piszcie wiadomości na facebooku, przez messenger i dzwońcie : 515 774 535 Po prostu dzwońcie