Salon PIękności

Lekcje makijażu dla klientek indywidualnych

Jeśli trafiłaś na tą stronę śmiem założyć, że któreś z poniższych stwierdzeń dotyczą właśnie Ciebie:

 1. Nie maluję się wcale. Już na etapie doboru podkładu mam trudność i szybko mnie to zniechęca…
 2.  W przeszłości malowałam się dużo, jednak potem nastąpiła przerwa i teraz to w zasadzie niewiele już pamiętam…
 3. Obecnie aplikuję podkład i tusz, ale co się robi z tym rozświetlaczem?! Gdzie go nałożyć?
 4. Kupiłam już kilka pomadek, marzę jednak by dobrać sobie wreszcie taką, która do mnie pasuje. W każdym kolorze wydaje mi się, że wyglądam jakoś nie tak…
 5. Moje kosmetyki pamiętają dawne czasy, nie kupuję nowości, bo w tym gąszczu produktów ciężko mi się odnaleźć..
 6. Oglądam filmiki na YouTube i robię wszystko tak jak pokazują… tylko czemu mi tak ładnie nie wychodzi ?
 7. Widzisz na produktach hasła: highlighter? contouring? translucent powder? fixer ? i myślisz: „yyy.… co to takiego? jak to się nakłada?

A może byłaś już u mnie na lekcji w przeszłości i myślisz:

8. „Asia! mam niedosyt, potrzebuję doszkolić się z malowania kreski”
9. „chcę poćwiczyć teraz makijaż oka, próbuję sama, ale coś mi te cienie nie chcą się łączyć”,
10. „krzywo mi wychodzą te usta, a przecież mam dobrą pomadkę… o co chodzi? ”
11. „chciałabym powtórzyć – mam w głowie bałagan!”
12. „mój makijaż dzienny już opanowałam, teraz chcę więcej – naucz mnie czegoś ekstra, wieczorowego!”

Jeśli zgadzasz się choć z JEDNYM tylko stwierdzeniem, to wiedz,
że JESTEŚ GOTOWA na tą przygodę, którą chcę Ci dać! 🙂

Zapraszam Cię serdecznie do podjęcia nauki ze mną

 w nowym trybie pracy, który wykorzystuje i tworzy dla ciebie SPERSONALIZOWANĄ, innowacyjną KSIĄŻKĘ MAKIJAŻOWĄ – tzw. MAKEUP BOOK.

więcej

Zaintrygowana?

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam, bo już od dziś możesz stać się swoją własną wizażystką!

Na czym polega każda LEKCJA i kto może wziąć udział?

To spotkanie instruktażowe na, którym dowiesz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne, by nauczyć się swobodnie i samodzielnie wykonywać makijaż. Twój wiek nie ma tu żadnego znaczenia, dotąd miałam już Panie od 12 r.ż (z opiekunami) do 61 lat. Liczy się tylko chęć i otwartość na nową wiedzę. W lekcji z wykorzystaniem MAKE-UP BOOKa może brać udział 1 osoba (w wersji bez niego 2 osoby w parze).

Lekcje są skierowane właśnie do Ciebie, jeśli:

 • dopiero zaczynasz przygodę z makijażem, masz dużo pytań, wątpliwości a może i nawet nieco prób za sobą w tworzeniu pierwszych makijaży
 • Na co dzień się malujesz, ale czujesz, że coś nie działa i efekt nie taki
 • byłaś już na pierwszej lekcji dawniej i chcesz się doszkolić
  myślisz o pracy w zawodzie wizażysty, lecz nie jesteś pewna czy się w tym odnajdziesz i najpierw chcesz zacząć od siebie. To świetny krok. Pomoże Ci zdecydować czy chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku.

Czego Cię nauczę?

Moja lekcja pokaże Ci jak istotne znaczenie w Twoim makijażu ma poznanie swojej twarzy, jej proporcji, kształtu oczu czy nawet osiowej symetrii brwi. To jedne z elementów, które różnią ludzkie twarze i dlatego warto wiedzieć, od czego zależy to, że jednej kobiecie pasuje taki rozkład cieni na powiece a drugiej już zupełnie inny.

 Przez wiele lat pracy z kursantkami i Klientkami, doszłam do wniosku, że każdy sposób projektowania makijażu jest przyporządkowany tylko i wyłącznie jednej osobie. Jednym słowem, ile twarzy na świecie, tyle dopasujemy sposobów aplikacji produktów, DLA CIEBIE  również znajdę sposób 😊.  By nieco ułatwić sprawę, my Profesjonalni Instruktorzy Makijażowi posługujemy się tzw. Wzorcami, czyli ogólnymi zasadami aplikacji i to na ich podstawie podczas spotkania z Tobą personalizujemy dobór kosmetyków i ich rozkład na twarzy by idealnie pasował. 

Podczas lekcji pokażę Ci sporo ciekawostek , nauczę Cię makijażu dziennego i quick ! Przekażę Ci moje sposoby na makijaże, które pokochały moje Klientki. Poznasz tajniki podkreślania ust, sposoby na konturowanie twarzy i tworzenie pięknej linii brwi .

Zrozumiesz na swoim przykładzie, np. dlaczego gdybyś zrobiła sobie ten sam makijaż co mam ja, on będzie wyglądał zupełnie inaczej niż mój. Sądzę też, że znasz takie sytuację: kupiłaś tą samą pomadkę co ma przyjaciółka, a po nałożeniu okazało się, że  na Tobie już tak ładnie nie wygląda? albo odwrotnie – poleciłaś Jej swój ulubiony tusz, ale on zupełnie Jej się nie sprawdził ? – wiem, znam to.

Zanim rozpoczęłam pracę z kolorami, miałam takich doświadczeń sporo. To lata pracy z nimi, podręczników, szkoleń i warsztatów  doprowadziły mnie do tego miejsca, w którym mam odwagę i ogromną chęć dzielenia się z Tobą moją wiedzą. Wiedz, że użyję jej w  sposób przefiltrowany, czyli dopasowany do Twoich potrzeb. Nie będziemy tracić cennego czasu na rzeczy które nie są dla Ciebie, ale położę nacisk na to, co chcesz osiągnąć w makijażu, tak byś olśniewała samą siebie.

Nauczę Cię na każdym etapie zestawiania produktów makijażowych, powiem co warto kupić, a czego unikać. Pokażę Ci jak aplikować produkty i robić to we właściwych strefach.  Lekcja makijażu, to również świetne spotkanie dla Ciebie, jeśli jesteś jedną z kobiet, mających obawy przed użyciem kolorów, nowych formuł, czy struktur produktów, u mnie je wszystkie przetestujesz!.

Jako ekspertka ds. Lekcji makijażu i certyfikowana instruktorka, pokażę Ci jak ich używać, byś wyglądała świetnie niezależnie od wieku i typu urody. Moje Klientki twierdzą, że DZIĘKI moim LEKCJOM  w każdej sytuacji czują się pewniejsze! Nie zależnie czy idą na urodziny do koleżanki, czy firmową imprezę. ZNAJĄ JUŻ SPOSOBY NA MAKIJAZ W KTÓRYM CZUJĄ SIĘ PIĘKNIE I SWOBODNIE 😊 przekonaj się sama!

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA MAKIJAŻU & STYLU

POZNAJ 3 WARIANTY I wybierz dla siebie najlepszy

Do dziewięciu godzin nauki w podziale na 3 NIEZWYKLE wartościowe spotkania.
 • Nauka od podstaw KROK PO KROKU
 • Praca z MAKE-UP BOOKiem (NOWOŚĆ!) Ten nowatorski produkt, ułatwi Ci posegregowanie wiedzy, umieści nawet Twoje zdjęcia a jego treść będzie fantastycznym materiałem do nauki w domu i powtórzenia wszystkiego krok po kroku.
 • Już od pierwszej lekcji stajesz się współtwórczynią własnej makijażowej książki !
 • SPERSONALIZOWANE wskazówki, dobór kolorów w makijażu do Twojej urody, nauka aplikacji i doboru produktów do Twojej twarzy. Wszystko zapisane w MAKE-UP BOOKu    
 • Pakiet daje Ci niepowtarzalną opcję analizy postępów i kontroli wyników
 • dodatkowo otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku – JDTeam
NAUKĘ W PAKIECIE PREMIUM UKOŃCZYSZ  – CERTYFIKATEM – potwierdzającym liczbę godzin nauki z zakresu teorii i praktyki.

–  1150 zł

LEKCJA 01 „TECHNIKI KOREKCYJNE – pędzel zamiast skalpela” 550 ZŁ   Czas trwania: 3,5-4h

LEKCJA 02 „TWOJA PALETA KOLORÓW, STYLIZACJA OKA  I UST” 390 ZŁ  Czas trwania: 2,5 -3h

LEKCJA 03 „MAKIJAŻ O JAKIM MARZYSZ I PRZEGLĄD KOSMETYCZKI”- 390 ZŁ Czas trwania: 2,5 h-3

WYBIERAJĄC PAKIET LEKCJI PREMIUM w formie  III STOPNIOWEGO KURSU MAKE-UP LESSONS, oszczędzasz aż 180 zł !  kupując każdą lekcję z osobna zapłaciłabyś 1320 zł.

 

*ceny podanej usługi obowiązują do odwołania

*KUPUJĄC PAKIET LEKCJI PREMIUM płatność następuje z góry.

Forma płatności dla każdej usługi z oferty: gotówka, karta.

– WSZYSTKIE 3 lekcje ZREALIZUJ DO 6 MIESIĘCY od dokonania zakupu PAKIETU.  Taki wariant pozwala Tobie utrzymać ciągłość nauki, a mnie pamiętać wszystko czego już dokonałyśmy na poprzednich spotkaniach.

Kwestie niezrealizowania usługi w umówionym terminie, określa REGULAMIN USŁUG.

Ta forma lekcji sprawdzi się idealnie dla Ciebie, jeśli:
 • dotąd malowałaś się bardzo rzadko albo wcale i na początku chcesz sprawdzić czy w ogóle „to” poczujesz.
 • cenisz sobie minimalizm i powtarzalność czynności w makijażu, dlatego wystarczy Ci wstępna wiedza makijażowa
 • nie potrzebujesz dużej wiedzy nt makijażu a jedynie wskazówek o tym jak poprawnie aplikować produkty i w których strefach na Twojej twarzy.
 • chcesz poznać etapy makijażu twarzy i oka, a także wykonać wstępną selekcję Twojej kosmetyczki.
 • chcesz nauczyć się makijażu dziennego i qiuik makijażu (tzw. makijaż w 5 minut)
UWAGA: Podczas LEKCJI CLASSIC nie pracujemy na MAKE-UP BOOku Klientka samodzielnie wykonuje przydatne notatki podczas trwania lekcji.

– 350 zł

Jak się przygotować do LEKCJI MAKIJAŻU:

 • Oczyść twarz i przyjdź na lekcję bez makijażu
 • Ubierz coś jednobarwnego (bez intensywnych wzorów i form odwracających uwagę) 
 • Zabierz ze sobą, jeśli masz: pędzle do makijażu twarzy, produkty, których używasz do pielęgnacji rano i wieczorem (tonik, krem, serum itp.), kosmetyki do makijażu twarzy (np. podkład, krem bb, róż, rozświetlacz, korektor,  pudry
 • Jeśli jeszcze nic nie masz, nic się nie dzieje. Podczas spotkania oferuję pełny dostęp do WSZYSTKICH moich produktów i akcesoriów 🙂

SPOTKANIE

LEKCJA „TECHNIKI KOREKCYJNE – pędzel zamiast skalpela”

To spotkanie na którym dowiesz się najwięcej o swojej twarzy, proporcjach, kolorycie skóry. Jest ono również najdłużej trwającym spotkaniem z wszystkich trzech lekcji (3,5-4h) . Pierwsze spotkanie daje Ci fundamenty całej wiedzy makijażowej dopasowanej do Twojej twarzy. To ważny moment !

to od tego uzalezniamy dobór  produktów, określając w pierwszej kolejności tonację skóry,  Twój poziom naturalnego kontrastu skóry, omawiając atrybuty urodowe. 

Do tego  pracujemy posługując się INNOWACYJNYM systemem nauki, korzystając z tzw. MAKE-UP BOOK’a !

(to nowoczesny produkt na licencji Artist of Make-up, którego jestem licencjonowanym instruktorem, mój nr certyf. 40/ML/2022).

Dzięki MAKE-UP Bookowi  wszystko czego nauczysz i co powinnaś wiedzieć po lekcji zostanie zebrane w makijażową, SPERSONALIZOWANĄ dla CIEBIE wyjątkową książkę! 

Po zakończonym spotkaniu OTRZYMASZ JĄ  ode mnie w postaci PDF (plik do pobrania lub druku)

Do MAKEUP BOOKa załączam Twoje zdjęcia, które są idealną podpowiedzią do nauki w domu, byś mogła sprawdzać postępy zgodnie z tym co widzisz na zdjęciu!

 Od  teraz nie będziesz musiała się martwić, że kartka z notatkami gdzieś po lekcji zaginie, albo coś pominiemy podczas nauki. Karty w MAKEUP BOOK’u są tak skonstruowane, bym mogła dopasowywać ich zawartość DOKŁADNIE DLA CIEBIE. Daje Ci to możliwość nieograniczonego czasu powtarzania wiedzy, tak długo jak zechcesz.

Prawda, że brzmi wspaniale?

A TERAZ SZCZEGÓŁY –  LEKCJA  01:

 • POZNASZ SWÓJ KSZTAŁT TWARZY. ZANALIZUJEMY JEJ BUDOWĘ, KSZTAŁT NOSA I PROPORCJE TWARZY
  Ta unikalna wiedza ułatwi Ci nie tylko makijaż, ale nawet stylizację ubioru. Bez problemu będziesz dobierać naszyjniki, dekolty czy nawet kształty fryzur dla siebie.
 • Uwaga: nawet MAKEUP BOOK zostanie dla Ciebie przygotowany zgodnie z TWOIM kształtem twarzy.
 • POZNASZ ETAPY W MAKIJAŻU
  Od etapu przygotowania skóry po makijaż ust.
 • MODELOWANIE TWARZY Z EFEKTEM 3D
  Zobaczysz dlaczego odpowiednie wykorzystanie kosmetyków brązujących i rozświetlających wpływa na możliwości  modelowanie twarzy. Nauczysz się konturowania twarzy, tworzenia efektu 3D, Technik modelażu „ na sucho i mokro”. Poznasz pędzle, którymi szybko uzyskać wymarzone efekty.
 • RÓŻ DO POLICZKÓW
  Jak go stosować, jaki wybrać i co możesz z nim zrobić.
 • PODKŁAD do twarzy
  Jak dobrać?  Odkryjesz rodzaje, przeznaczenie i wskazówki prawidłowego dopasowania do skóry. Nauczę Cię aplikować róż i wybierać jego właściwy odcień.

SPOTKANIE

LEKCJA TWOJA PALETA KOLORÓW, STYLIZACJA OKA I UST

Już wiesz jaki masz typ i budowę twarzy?

Umiesz wymodelować twarz produktami brązującymi i rozświetlającymi?

Znasz już etapy przygotowania skóry i opanowałaś technikę aplikacji produktów do twarzy?

SUPER! Czas na kolejny krok!

To przełomowa chwila dla STYLIZACJI TWOICH OCZU i UST!  

Podczas tej LEKCJI wykorzystamy również jak podczas pierwszej innowacyjne narzędzie jakim jest MAKE-UP BOOK.  Dzięki MAKE-UP Bookowi  wszystko czego nauczysz i co powinnaś wiedzieć po lekcji zostanie zebrane w makijażową, SPERSONALIZOWANĄ dla CIEBIE wyjątkową książkę! 

Po zakończonym spotkaniu OTRZYMASZ JĄ  ode mnie w postaci PDF (plik do pobrania lub druku)

Do MAKEUP BOOKa załączam Twoje zdjęcia, które są idealną podpowiedzią do nauki w domu, byś mogła sprawdzać postępy zgodnie z tym co widzisz na zdjęciu!

A TERAZ SZCZEGÓŁY –  LEKCJA  02:

 • Poznasz kształt i wielkość swoich oczu, ustalisz ich rozstaw i sposób osadzenia. Pozwoli Ci to poznać zasady makijażu dla Twojego oka, tak by wszystko pasowało do makijażu twarzy
 • Dowiesz się czym jest perfekcyjny kontur oka i jak go stworzyć – TIPS &TRICKS
 • POZNASZ ETAPY MAKIJAZU OKA, techniki aplikacji cieni i zasady cieniowania.
 • Nauczysz się używać pędzli i dobierać ich kształty do etapu makijażu.
 • Stylizacja rzęs to banał? Nic bardziej mylnego. Pokażę Cię rodzaje tuszy, szczotki i ich przeznaczenie.
 • Pokażę Ci jak ogromną rolę w dzisiejszym makijażu odgrywa kolor ust. Pokażę Ci jak wydobyć objętość ust przy zastosowaniu odpowiednich technik aplikacji i poznam Cię z różnymi produktami do tego celu.
 • Podczas tej lekcji dobierzemy odcienie TWOJEJ pomadki/błyszczyka czy konturówki.
 • Odnajdziemy właściwe odcienie cieni idealnie harmonizujące z Twoim kolorem oczu i włosów.
 • Stworzymy listę rekomendowanych dla Ciebie produktów do makijażu oka i ust.
 • Nauczę Cię również jak prawidłowo dbać o swoje akcesoria i produkty, by na długo zachowały higieniczność i dobry wygląd.

SPOTKANIE

LEKCJA MAKIJAŻ O JAKIM MARZYSZ I PRZEGLĄD KOSMETYCZKI

Już wiesz jak wykonać makijaż twarzy?

Przećwiczyłaś konturowanie swoich oczu i umiesz pięknie podkreślać usta?

SUPER! Teraz przyszykujemy się do FINAŁU! TRENING CZYNI MISTRZA!

Na tym etapie przechodzimy już do bardziej zaawansowanego poziomu. Gdy podstawy z poprzednich dwóch spotkań mamy już opanowane skupiamy się na dokładniejszych ćwiczeniach makijażu oka i brwi. Do tego przychodzi czas na rewolucję w Twojej kosmetyczce! Reorganizujemy ją tak, aby znalazły się w niej tylko dopasowane do Ciebie produkty!

A TERAZ SZCZEGÓŁY –  LEKCJA  03:

 • Tworzymy spersonalizowaną gamę produktów kolorowych z każdego zakresu. Już dość nietrafionych produktów! Nauczę Cię wybierać właściwe.
 • Nauczę Cię jak wykonać wybrany typ makijażu, w technice która Ci się podoba. Mam kilka do wyboru, ale pamiętaj również, że zawsze możesz zaproponować swój typ makijażu.

Teraz pomyśl tylko o jakim makijażu marzysz ?

Makijaż wieczorowy – przydymione Smoky?

Kochasz wariacje i marzy Ci się Cat Eye z błyszczącymi się drobinami ?

Makijaż w stylu  Kim Kardashian, albo Francuski ? – precyzyjna kreska eyelinerem i piękny rysunek ust?

A może Nude Makeup lub dzienny w wersji mocniejszego Glow ?

Ponadto!

 • Czasem przychodzi Ci ochota by przykleić kępki lub rzęsy na pasku?

Zajmiemy się i tym! Podpowiem Ci sposoby na łatwe aplikacje i doradzę w jakie rzęsy możesz się zaopatrzyć.

Każdej z Was pasuje inny wyjątkowy styl makijażu, a ja jestem od tego by pomóc Ci go odkryć i  nauczyć Cię wykonywać piękne makijaże.  

Podczas tej LEKCJI wykorzystamy również jak podczas pierwszej MAKE-UP BOOK.  Dzięki MAKE-UP Bookowi  wszystko czego nauczysz i co powinnaś wiedzieć po lekcji zostanie zebrane w makijażową, SPERSONALIZOWANĄ dla CIEBIE wyjątkową książkę! 

Po zakończonym spotkaniu OTRZYMASZ JĄ  ode mnie w postaci PDF (plik do pobrania lub druku)

Do MAKEUP BOOKa załączam Twoje zdjęcia, które są idealną podpowiedzią do nauki w domu, byś mogła sprawdzać postępy zgodnie z tym co widzisz na zdjęciu!

Poznaj opinie zadowolonych Klientek

Kasia
Kasia
Read More
Jestem bardzo zadowolona z lekcji makijażu. Asia jest bardzo profesjonalna, ma dużą wiedzę, zajęcia były bardzo ciekawe i minęły w miłej atmosferze. Po zajęciach dostałam listę produktów wraz z konkretnymi poradami co i jak używać. Polecam
Kasia
Kasia
Read More
Jestem bardzo zadowolona z lekcji makijażu. Asia jest bardzo profesjonalna, ma dużą wiedzę, zajęcia były bardzo ciekawe i minęły w miłej atmosferze. Po zajęciach dostałam listę produktów wraz z konkretnymi poradami co i jak używać. Polecam
Kasia
Kasia
Read More
Jestem bardzo zadowolona z lekcji makijażu. Asia jest bardzo profesjonalna, ma dużą wiedzę, zajęcia były bardzo ciekawe i minęły w miłej atmosferze. Po zajęciach dostałam listę produktów wraz z konkretnymi poradami co i jak używać. Polecam
Previous
Next