Studio Makijażu & Stylu

O mnie

Jestem makijażystką i pasjonatką kreowania wizerunku. Wizażem zajmuję się od 2014 roku, a szkolenia prowadzę blisko 8 lat (nie tylko z wizażu). 
Na przestrzeni ostatnich lat zdobyłam ogromną wiedzę na temat sztuki budowania wizerunku przy użyciu wielu środków, m. in makijażu, fryzury, ubioru. Stylizację makijażu dobieram zawsze na podstawie wyjątkowych cech urody klientki, osobowości, okoliczności i temperamentu. W makijażu zachwyca mnie praca wyobraźnią i umiejętność twórczego wykorzystania kosmetyków i ich możliwości kolorystycznych.

Fascynuje mnie tematyka barw, analiza kolorystyczna, która wpływa bezpośrednio na postrzeganie czyjegoś wizerunku. W tym kierunku również ukończyłam jedyny taki w Polsce zaawansowany Kurs z Analizy Kolorystycznej oparty na 12 typach urody, pod okiem wyjątkowej specjalistki Anny Ciechomskiej. Choć z wykształcenia jestem psychologiem biznesu, to moją pasją jest łączenie tych dwóch dziedzin. Chętnie słucham i dobieram rozwiązania wizerunkowe. Doświadczenie wciąż pogłębiam biorąc udział w licznych pokazach mody, sesjach zdjęciowych, konferencjach – przygotowywaniu prelegentów do wystąpień publicznych. Regularnie uczęszczam na szkolenia i kursy doszkalające z technik makijaży.

W swoim studio prowadzę KURSY I i II stopnia dla początkujących w branży, oraz WARSZTATY DOSZKALAJĄCE DLA początkujących WIZAŻYSTÓW, udzielam INDYWIDUALNYCH LEKCJI MAKIJAŻU oraz organizuje sesje zdjęciowe.

Od dwóch lat jestem głównym wykładowcą i opiekunem KIERUNKU WIZAŻ w Szkole PROEDUKACJA w Katowicach i głównym wykładowcą na w.w kierunku (obecnie przeszkoliłam już ponad 100 słuchaczy)

Dowiedz się więcej na temat kursów które prowadzę

Add a strong one liner supporting the heading above and giving users a reason to click on the button below.

więcej

Poznaj moją ofertę

Add a strong one liner supporting the heading above and giving users a reason to click on the button below.

więcej