Studio Makijażu & Stylu

Odbierz prezent w specjalnej cenie!

Szukasz prezentu dla bliskich, pracowników lub dla siebie? Skorzystaj z okazji jaką dla Ciebie przygotowałam. Tylko teraz, w tym roku  w dniach 10/12 – 22/12/2018 możesz zakupić BON PODARUNKOWY na usługę Indywidualnej lekcji Makijażu  w tak niskiej, specjalnej świątecznej cenie. Bon sprezentuję Ci w kwocie 189 zł!  Szybko przelicz proszę …  oszczędzasz aż 91 zł !!!

WARTOŚĆ 280 zł

CENA DLA CIEBIE 189 zł 

OSZCZĘDZASZ 91 zł

Dodatkowo chcę Ci powiedzieć, że szansa nauki makijażu na Indywidualnej Lekcji jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna i już nie będzie a liczba ich jest limitowana!  Cena 189 zł jest gwarantowana pierwszym 15 stu osobom jakie zdecydują się na zakup indywidualnej lekcji makijażu. Jeśli zatem wiesz, że Komuś tym prezentem sprawisz największą radość, nie czekaj do ostatniej chwili i już podejmij decyzję ! A może sama marzysz by nareszcie poznać techniki wykonywania makijażu dla siebie? chcesz poznać akcesoria do makijażu, określić typ makijażu jaki do Ciebie pasuje i oszczędzać czas na błędy a zyskać fachowe podkreślanie urody?
Termin realizacji bonu podarunkowego: 31.03.2019
Szczegóły  INDYWIDUALNEJ LEKCJI MAKIJAŻU znajdziesz tutaj http://joannadejneka.pl/kursy/indywidualna-lekcja-makijazu/
BON PODARUNKOWY możesz sprezentować oczywiście na inne usługi dostępne w moim Studio Makijażu, zapoznaj się z ofertą http://joannadejneka.pl/makijaze/
BON ZAKUPISZ kontaktując się przez tel. 515 774 535 lub facebook , otrzymasz informację o odbiorze bonu. Bon jest zapakowany w elegancką złotą kopertę z miejscem na wpisanie adresata bonu, rodzaju usługi i terminu.
Nie czekaj! to tylko opcja dla zdecydowanych!
 
Serdeczności!
Joanna

Kursy i lekcje

Premium Banner gives you a wide range of styles and options that you will definitely fall in love with